שלום אורח וברוך הבא לאתר
 
לדף הבית לדף הבית
 
  אודותינו
 
דפים כלליים

 אודותינו

eTrip הוא אתר קהילתי למידע, ארגון, הפקה והצטרפות לטיולי משפחות: הקמת קבוצה, בחירת מדריך, הצטרפות לקבוצה מטיילת, מסלולים, לינה, טיפים, הרשמה לטיולים ועוד . . .

לאחר שש שנים בהם אני מארגן טיולי משפחות למשפחתי ולחברי, תוך כדי עבודה במשרה מלאה ותובענית, החלטתי להקים את www.etrip.co.il שמרכז את כל הניסיון שצברתי ומאפשר שיתוף מידע ורעיונות בין משפחות מטיילות, מדריכים ונותני שירותים שונים סביב נושאי הטיול.

טיולי משפחות הן חוויה מגבשת, מאתגרת ומרגשת הן להורים והן לילדים. החוויות והאתגרים תורמים לילדינו ביטחון עצמי, וזיכרונות נהדרים(מתועדים היטב בעולמנו הדיגיטלי . . . ). כמו כן הילדים, וגם המבוגרים זוכים להכיר את הארץ, באופן בלתי אמצעי, דרך סיפורי המדריכים וקשירתם למקומות בהם אנו מטיילים.

תהליך גיבוש קבוצת מטיילים הוא לא פשוט ודורש, כמו כל ארגון של קבוצת אנשים: סבלנות, אורך רוח והבנה של הרצונות, ההעדפות, המגבלות והחששות של כל חברי הקבוצה. אבל לאחר שזה נעשה, ניתן לעשות כמעט הכל. הקבוצה שלנו למשל, שהתחילה בטיולים חד יומיים קצרים, פשוטים ומלווי חששות כיאה לחברה עירוניים טיפוסיים, התגבשה והפכה לקבוצה שמטיילת טיולים אתגריים בני שלשה ימים במאתגרים שבנחלי מדבר יהודה עם ילדים בכל גיל בין 0 ל 13 . . . נראה כאילו יש ילדים שממש נולדו לתוך המנשא.

אירגון של טיול משפחות מוצלח הוא משימה מורכבת שכוללת בחירת מסלול מתאים, מדריך, הקפדה על תקציב סביר, פעילויות, ארגון ארוחות, לינה וכו'. באתר זה ניסיתי לרכז ולהוות במה לשיתוף מידע סביב טיולי משפחות, וכן להוות מעין לוח מודעות משוכלל שבו משפחות יכולות להצטרף לקבוצות מטיילות או ליזום ולהקים קבוצות חדשות.

קבוצות
טיול בקבוצה של משפחות עם מדריך הוא חויה נהדרת ומגבשת להורים ולילדים. אבל איפה מוצאים קבוצה שאפשר להצטרף אליה? מה גודל הקבוצה האופטימלי? איך יוזמים הקמת קבוצה? אצלנו, ניתן לטייל בכל מתכונת שתבחרו: להקים, כמשפחה, חבורת משפחות או מדריך, קבוצה ולהזמין משפחות להצטרף; ו/או להצטרף לקבוצות פתוחות באתר. כאן תמצאו את כל המידע הדרוש לכם ל"תפעול" קבוצת מטיילים לאורך זמן כי בקבוצות מטיילות ככל שהזמן עובר נהנים יותר!  עוד על קבוצות . . .

מדריכים
מדור זה ירכז נתונים על מדריכים מוסמכים שמתמחים בטיולי משפחות. לכל מדריך יהיה דף באתר ובו ירוכז כל המידע הרלוונטי אודותיו כגון תחומי התמחות, טיולים ממולצים, תמונות, קבוצות אותן הוא מדריך, המלצות גולשים ועוד . . . 
 

מסלולי טיול
מדור זה ירכז מידע על טיולים בדגש על התאמתם לטיולי משפחות כגון מקום מפגש, לאן להמשיך אחרי הטיול, פעילויות, אטרקציות או מקומות לינה באזור, סיפורים, חידות או הפעלות המתאימות לטיול וכו'.  כל משפחה רשומה או מדריך יוכלו להעלות טיולים לאתר. הגולשים יוכלו לכתוב המלצות ולדרג את הטיולים. 

פעילויות
מדור זה ירכז מידע על פעילויות ממולצות בטיולי משפחות לפי חתכים של גילאי ילדים, אזור, כמות משתתפים ועוד. פעילויות כגון: סנפלינג, רכיבה על סוסים/חמורים/גמלים/טרקטורונים, תצפיות, קומזיץ, משחקים ועוד. גם כאן הגולשים יוכלו לכתוב המלצות ולדרג את הפעילויות.


לאכול בטיול
בטיולים של יום אחד זו לא בעיה, כריכים ופירות מהבית ואנחנו מסודרים. אבל מה קורה בטיולים של יומיים או שלושה? איך יגיעו כריכים טריים לצהריים של יום המחרת? מהיכן תגיע ארוחת הערב? מדור זה ירכז מידע וטיפים על אפשרויות האוכל בטיולים בלי צורך להכנס להוצאות הכרוכות בהליכה למסעדות. כאן תמצאו רעיונות ונותני שרות החל מהכנת כריכים, דרך מנגל, בישול עצמי  ועד קייטרינג במחיר סביר בשטח. כמו תמיד תוכלו לדרג את נותני השרות או הרעיונות להכנה עצמית למען הגולשים.
 

מקומות לינה
מדור זה ירכז מידע על אפשרויות לינה (שטח/אכסניה/בית ספר שדה/צימר) בדגש על התאמתם לטיולי משפחות כגון מרחב משחק לילדים באזור החדרים, אולם התכנסות לקבוצה (משמעותי מאד בחורף), מתחם למנגל או קומזיץ, מספר היחידות והתאמתן למשפחות ועוד . . .  כל משפחה רשומה או מדריך יוכלו להעלות מקומות לינה לאתר והגולשים יוכלו לכתוב המלצות ולדרג.

טיולי eTrip
מלבד ההתארגנויות הספונטניות של הגולשים עם המדריכים שבאתר, אנו נציע טיולי משפחות בהפקת
etrip אליהם ניתן יהיה להרשם דרך האתר. הטיולים יהיו עשירים בתכנים ופעילויות ובכך ישמשו גם כר לרעיונות להתארגנויות עצמאיות. כל נרשם לטיול יוכל לראות את תכנית הטיול, פרטי המדריך וכן את כל פרטי המשפחות שכבר נרשמו לטיול לפניו.

מקווה שתהנו,

אילושה.

לרעיונות, תלונות, הצעות לשיפור וכו', אנא כתבו ל info@etrip.co.il

  

 

  אודותינו | צור קשר | פרסום באתר | מפת אתר | רישום לאתר | תנאי שימוש  
 
כל הזכויות שמורות ל eTrip Created by Cinabu